Biografia Steve'a Jobsa może zostać rozszerzona

16-12-2011, 13:03

Walter Isaacson rozważa rozszerzenie napisanej przez siebie biografii, która ma być odpowiedzią na ogromne zainteresowanie wizjonerem z firmy Apple.

Na spotkaniu w Kaliforni Walter Isaacson zapowiedział, że rozważa rozwinięcie swojej biografii Steve'a Jobsa. Jak zauważył, ludzie będą wracali do jego sylwetki jeszcze przez wiele lat, a zatem ciągłe poprawianie książki jest jak najbardziej na miejscu.

Czytaj także: Apple TV zawita w trzech wersjach?

- To pierwszy czy drugi szkic - powiedział o biografii Isaacson - Nie jest to ostateczna wersja. Jak zauważył biograf, Jobs również nigdy nie ukończył projektu jachtu dla swojej rodziny, który cały czas przebudowywał od nowa. Zdaniem Isaacsona nie chodziło o finalny efekt, ale o sam proces.

Już teraz biografia twórcy Apple'a ma 630 stron, a jedną z możliwych wersji jej rozbudowy będzie dodanie specjalnej części, naświetlającej dokładnie okoliczności śmierci Jobsa. Biograf przy okazji zapewnił, że wszystko musi wciąż znajdować się w tej samej oprawie, o którą prosił go kalifornijski wizjoner. Jobs miał żartować, że przestanie współpracować z Isaacsonem, gdy ten nie pozwoli mu wpłynąć na projekt okładki książki. Zajęło mi około półtorej sekundy, by się zgodzić - powiedział.

Warto przypomnieć, że biografia Steve'a Jobsa znalazła się na szczycie zestawienia najpopularniejszych książek Amazona. Tylko w pierwszym tygodniu dostępności w USA sprzedało się ponad 380 tysięcy jej kopii. Niedawno mówiło się również o tym, że Sony może nakręcić film bazujący na wspomnianej książce, jednak na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na ten temat.

Czytaj także: Co dziesiąty telefon w USA to iPhone


Źródło: CNN
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031