Bezpłatny kreator stron WWW na Onecie

29-11-2007, 18:14

WebKreator to internetowe narzędzie umożliwiające błyskawiczne założenie swojej własnej strony w serwisie Republika WWW. Może okazać się przydatne osobom nie znającym tajników tworzenia witryn internetowych oraz początkującym webmasterom.

Aplikacja oferuje w obecnej chwili kilkaset gotowych szablonów stron, możliwość wielokrotnej zmiany wyglądu serwisu bez konieczności przepisywania treści, łatwą edycję tekstu i proste dodawanie kolejnych stron. WebKreator umożliwia także wstawianie na strony zdjęć grupowanych w galeriach i bezproblemowe publikowanie w internecie gotowego serwisu WWW.

- Pragniemy rozwijać WebKreatora opierając się na opiniach i sugestiach naszych użytkowników, przede wszystkim przez oferowanie kolejnych szablonów oraz dodawanie do edytora kolejnych modułów poszerzających możliwości budowanych stron WWW - mówi Piotr Andrusiewicz, kierownik serwisu Republika i usług hostingowych.

WebKreator przypomina prosty edytor stron WWW działający w trybie WYSIWYG (skrót od What You See Is What You Get, czyli To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz). Tworzenie strony jest podobne do zakładania bloga, na przykład w serwisie Blogger.com. By zatwierdzić wybór szablonu strony należy się zalogować lub założyć konto na Onecie.

Zobacz także: Krótka, prosta i niedroga podróż do firmowej strony www z kreatorem stron pl.mfirma.eu


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy