Bet-at-home: Zysk w I półroczu 2009 roku

02-10-2009, 16:50

Bet-at-home.com, spółka specjalizująca się w zakładach bukmacherskich online, opublikowała wyniki finansowe za I półrocze 2009 roku.

Zysk netto Bet-at-home.com wyniósł 2,82 mln euro, natomiast EBIDTA wyniosła 1,12 mln euro. Współczynnik Hold, będący najważniejszym wskaźnikiem  w branży egamblingu, został wypracowany na poziomie 16,94 mln euro. Tym samym obniżył się w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego o 10,8% (19 mln euro). Wzrosła natomiast liczba aktywów płynnych – z 16,9 mln euro na koniec 2008 roku do 18,7 mln euro za I półrocze bieżącego roku.

W I półroczu 2009 roku, w ramach prowadzonej kampanii marketingowej marki Bet-at-home.com, spółka poniosła wydatki na reklamę w kwocie 10,1 mln euro.

Warto wspomnieć, że Polscy użytkownicy stanowią największą liczbę graczy w gronie obywateli szesnastu krajów, w których Bet-at-home.com prowadzi swoją działalność. Polacy to blisko pół miliona zarejestrowanych graczy w serwisie.

Bet-at-home.com AG jest spółką należącą do Mangas Group, posiadającą spółki-córki w Niemczech, Austrii oraz na Malcie. Firma jest notowana na giełdach we Frankfurcie (Open Market), Wiedniu oraz systemie transakcyjnym XETRA.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy