Bankomat przez SMS

05-07-2007, 10:32

Przydatną, szczególnie w wakacyjnym okresie, usługę lokalizacji najbliższych bankomatów przez SMS zaproponował swoim klientom bank Pekao S.A.

Podczas wakacyjnych wojaży niejednokrotnie mamy potrzebę zasilenia portfela dodatkową gotówką. Niestety, nie zawsze pamiętamy o zabraniu ze sobą listy z adresami bankomatów naszego banku, przez co czasem musimy korzystać z urządzeń innych banków, z których wypłata pieniędzy obciążona jest dodatkową prowizją.

Bank Pekao S.A. przygotował dla swoich klientów specjalną usługę lokalizacji bankomatów przez SMS. Pozwala ona na znalezienie trzech bankomatów Pekao - z których posiadacze kart Maestro i Maestro Business mogą wypłacić pieniądze bez prowizji - znajdujących się najbliżej klienta banku.

W celu uzyskania wspomnianych informacji należy wysłać SMS-a o jednej z podanych niżej treści (pogrubionych):

b lub B albo bankomat lub BANKOMAT

na numer 70380.

W odpowiedzi otrzymamy wiadomość o trzech najbliższych bankomatach bez prowizji w formacie Miasto, ulica, numer domu, odległość, np:
Kołobrzeg, Koszalińska 36, 4,3 km

Usługa lokalizacji bankomatów dostępna jest dla abonentów sieci Era, Plus i Orange. Koszt jednego SMS-a wynosi 0,61 zł brutto. Przy pierwszym skorzystaniu z usługi klient banku zostanie poproszony o wyrażenie zgody na lokalizację swojego telefonu.

Następny artykuł » zamknij

iPhone najpierw w O2?

Źródło: Pekao24
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Pekao S.A.
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy