Audyt do wygrania podczas konferencji "Krakowski e-biznes"

PATRONAT MEDIALNY 21-03-2012, 16:01

Prowadzenie biznesu za pośrednictwem internetu staje się powoli koniecznością. Na szczęście lokalni przedsiębiorcy postanowili podzielić się swoim doświadczeniem. 26 marca, podczas bezpłatnej konferencji w Krakowskim Parku Technologicznym, prócz praktycznej wiedzy uczestnicy dostaną też szansę na zdobycie nagrody ufundowanej przez organizatora - Akademię Empathy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Będzie o co powalczyć. Każdy, kto weźmie udział w konferencji „Krakowski e-biznes”, dostanie możliwość wygrania audytu biznesowo-funkcjonalnego dla sklepu internetowego lub platformy B2B – systemu działającego bądź dopiero planowanego. Co jeszcze czeka uczestników spotkania?

Praktyczny przewodnik po e-rynku

Tych marek nie trzeba nikomu przedstawiać. Pakiet cennych wskazówek dotyczących założenia i prowadzenia e-sklepu czy budowania relacji biznesowych przy pomocy aplikacji internetowych przedstawią liderzy różnych branż działających w Małopolsce.

Jednym z prelegentów konferencji będzie Krzysztof Śpiewala, ekspert ds. marketingu firmy Kefirek, zajmujący się analizą e-rynku i wyzwań, które niesie za sobą decyzja o przeniesieniu sprzedaży do internetu. Krok po kroku omówi również listę zadań, jakie wiążą się z wdrożeniem platformy e-commerce.

Z kolei Piotr Sedlak, Project Manager z firmy Sedlak&Sedlak, pokaże, jak poszukiwać pracowników na stanowiska związane z internetem, a Dominika Meinardi oraz Bartosz Wilczyński z PRO Media House/ DiGi Media Store wyjaśnią, dlaczego reklama internetowa to coś więcej niż „klikanie”. Specjaliści Empathy Internet Software House podadzą następnie przepis na skuteczne i zakończone sukcesem wdrożenie platformy B2B, a także omówią trendy, jakie dominują w tym zakresie. Będzie można usłyszeć także o e-fakturach (KIR S.A.), budowaniu zaufania na wirtualnych rynku (Trusted Shops) czy programach wsparcia oferowanych przez MARR.

Zarejestruj się już dziś!

Spotkanie  rozpocznie się 26 marca o godzinie 9.00 w Krakowskim Parku Technologicznym (al. Jana Pawła II 41L). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji poprzez formularz na stronie www.akademiaempathy.pl/ebiznesSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.