Apple TV zawita w trzech wersjach?

06-12-2011, 17:53

Największy z telewizorów Apple'a może mieć przekątną nawet 55 cali - dowiedział się serwis AppleInsider.

Na początku tygodnia witryna SmartHouse powołująca się na japońskie źródła poinformowała, że telewizor Apple'a będzie dostępny m.in. w wersji 32- oraz 55-calowej. Wielkość trzeciego modelu nie jest jeszcze dokładnie znana.

Czytaj także: Microsoft wciąż traci na rynku mobilnym

Informacje o przekątnej ekranu mają pochodzić od jednej z największych japońskich korporacji, która zaangażowana jest w tworzenie zestawu telewizyjnego Apple'a. Korporacja z Cupertino oczywiście, jak zwykle, nie chce komentować tego typu doniesień.

Wcześniej mówiło się o tym, że Apple TV będzie zawierało wbudowaną obsługę Siri, która umożliwi sterowanie telewizorem za pomocą poleceń głosowych. Chciałbym stworzyć zintegrowany zestaw telewizyjny, który jest niezwykle prosty w użyciu - miał powiedzieć Jobs swojemu biografowi na początku 2011 roku. - Oferowałby automatyczną synchronizację ze wszystkimi twoimi urządzeniami oraz iCloud. Użytkownicy nie musieliby już dłużej bawić się z zestawem pilotów do odtwarzaczy DVD i zwykłych kanałów. Będzie miał najprostszy interfejs użytkownika, jaki tylko możesz sobie wyobrazić. Wreszcie udało mi się to złamać.

Również Sony zapowiedziało, że już wkrótce zaprezentuje swój rewolucyjny telewizor. Przypuszcza się, że w przypadku urządzeń japońskiej korporacji sterowanie kanałami może się odbywać z wykorzystaniem prostych gestów. Ich rozpoznawaniem mógłby się zająć na przykład kontroler Kinect od Microsoftu. Według nieoficjalnych informacji urządzenie Apple'a może zostać zaprezentowane już w połowie 2012 roku.

Czytaj także: Drastyczny spadek sprzedaży urządzeń HTC


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy