Apple Online Store dostępne teraz także w Polsce

19-09-2011, 12:05

Gigant z Cupertino uruchomił specjalną wersję swojego sklepu również dla internautów z Polski. Ceny nie zaskakują jednak pozytywnie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Na stronach Apple'a poinformowano, że sklep internetowy firmy dostępny jest teraz także dla użytkowników z Polski. Jednocześnie wystartowały wersje przeznaczone dla Czech, Węgier oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Czytaj także: Samsung wyprzedza w Europie Apple'a

Sonda
Produkty Apple'a są zbyt drogie?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

W oficjalnej wersji Apple Online Store użytkownicy znajdą wszystkie urządzenia Apple'a, a także akcesoria produkowane przez partnerów firmy. Bez problemu kupimy zatem iPhone'a (bez simlocka), iPada, iPoda i komputery Mac. Wszystkie urządzenia dostępne są w różnych konfiguracjach, jednak ceny zaproponowane przez giganta z Cupertino są wyższe niż te oferowane przez autoryzowanych sprzedawców.

Ciekawostką jest fakt, że internauci podczas zamawiania iPada lub iPoda mogą za darmo wybrać napis, jaki zostanie laserowo wygrawerowany na tylnej obudowie urządzenia. Apple poinformował również, że w przypadku zamówień przekraczających 500 zł z VAT koszt przesyłki pokrywa sklep.

Internetowy sklep Apple'a działa już w 38 krajach, jednak wielu użytkowników spodziewa się, że po premierze Apple Online Store niedługo dla użytkowników z Polski udostępniona zostanie również usługa iTunes Store. Wskazywać mają na to m.in. elementy w kodzie strony giganta z Cupertino.

Warto przypomnieć, że Apple zaprezentował niedawno rozwiązanie iTunes Match, które pozwala użytkownikom na przechowywanie kolekcji muzycznej w iCloud, skąd dostępna jest z poziomu urządzeń wyposażonych w iOS, a także standardowych pecetów.

Czytaj także: Apple nie śpieszy się z iPadem 3Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.