Aplikacja CONREGO do samodzielnej instalacji już w sprzedaży

10-09-2015, 12:39

Firma CONREGO, znana z usług związanych z rejestracją uczestników, obsługą recepcji i kontroli dostępu oraz rozliczeń pomiędzy uczestnikami a organizatorami wydarzeń, wprowadziła do swojej oferty absolutną nowość.

- Od października 2014 do września 2015 poświęciliśmy tysiące godzin na przygotowanie pierwszej dystrybucyjnej wersji aplikacji CONREGO przeznaczonej do instalacji na zewnętrznych serwerach naszych klientów. Aplikację oferujemy w dwóch wersjach – CONREGO Light i Pro. Chcemy, aby każdy organizator wydarzeń miał możliwość skorzystać z ponad 5 lat doświadczeń naszych i naszych klientów. Za niewielką opłatą będą mogli oni skorzystać z profesjonalnego narzędzia, które poznało już ponad 110 000 uczestników wydarzeń z całego świata - mówi Tomasz Chrościechowski, właściciel firmy.


Wersja instalacyjna CONREGO to ukłon w stronę podmiotów, które: poszukują oszczędności, dysponują własnym zapleczem IT i są w stanie realizować wdrożenia aplikacji CONREGO samodzielnie, preferują pełną kontrolę nad danymi osobowymi uczestników, poszukują oprogramowania, które jest bezpieczne, solidne i przetestowane w "boju" bez ryzyka, które towarzyszy oprogramowaniu open source, gdzie dostęp do kodu i jego bezpieczeństwo są w stałym zagrożeniu.

- Dzięki CONREGO Light i Pro można uruchomić rejestrację uczestników minimalnym kosztem, lecz większym, niż przy zakupie naszych usług nakładem pracy. Jest to alternatywa na jaką czekało wielu organizatorów - dodaje Tomasz Chrościechowski.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


Tematy pokrewne:  

tag conrego


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.