Anonymous grożą amerykańskiemu Fed

15-06-2011, 14:03

Tym razem grupie haktywistów nie podoba się, że amerykański System Rezerwy Federalnej działa na korzyść bardzo wąskiej grupy obywateli.

Coraz częściej dochodzi do zatrzymań członków grupy Anonymous, jednak nie zanosi się na to, by przestała ona funkcjonować.

>>Czytaj także: Odwet Anonymous na hiszpańskiej policji

Sonda
Anonymous słusznie grozi Fed?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Jak donosi Bloomberg, grupa opublikowała na YouTube kolejne oświadczenie, w którym ostrzega przed atakami na amerykański Fed. Anonymous chcą rezygnacji prezesa organizacji, którym obecnie jest Ben Bernanke.

W materiale wideo grożą oni, że już niedługo wykonają "pierwszy krok" w kierunku protestów przeciwko Bernanke'owi, które mają zakończyć się dopiero po usunięciu się prezesa Fed z życia publicznego.

Według Anonymous ruchy Systemu Rezerwy Federalnej są nastawione na "systematycznie wzbogacanie jednej dziesiątej procenta populacji". Na razie grupa nie udostępniła żadnych innych szczegółów związanych z nadchodzącymi atakami.

Kilka dni temu cyberprzestępcy zaatakowali strony hiszpańskiej policji w odwecie za zatrzymanie trzech osób należących do Anonymous na terenie tego kraju. Jak mówią członkowie grupy, schwytano ich za "pokojowe protesty".

>>Czytaj także: Anonymous atakują Iran i wykradają rządowe e-maile


Źródło: Bloomberg
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy