Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

AB dystrybutorem zasilaczy UPS i akcesoriów CyberPower

26-02-2024, 11:21

AB S.A. została autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań marki CyberPower, która dostarcza uznane rozwiązania w dziedzinie zabezpieczenia zasilania i akcesoriów komputerowych.

Zasilacze UPS marki CyberPower wykorzystują opatentowaną technologię GreenPower UPS, aby zwiększyć wydajność pracy. Technologia ta redukuje wytwarzanie ciepła i zużycie energii.

W ofercie CyberPower poza zasilaczami typu UPS dostępne są też systemy dystrybucji zasilania (PDU), inwertery, urządzenia przeciwprzepięciowe i przenośne ładowarki oraz oprogramowanie do zarządzania zasilaniem i urządzenia peryferyjne.

– Wzmacniamy kanał dystrybucji w Polsce z uwagi na rosnące sprzedaż i zainteresowanie naszymi rozwiązaniami w kraju. Jednocześnie zależy nam na zwiększeniu dostępności produktów CyberPower w Polsce dla partnerów biorąc pod uwagę ich preferencje współpracy z kanałem dystrybucji, stąd współpraca z AB S.A., czołowym dystrybutorem rozwiązań IT w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej – tłumaczy Dariusz Głowacki – Business Development Manager CyberPower w Polsce.

Wkrótce w ofercie AB dostępna będzie też druga generacja zasilaczy awaryjnych PFC Sinewave z serii CPPFC, która swoją premierę miała z końcem stycznia br.

AB dystrybutorem CyberPower


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *