3600 blogów ubiega się o tytuł Blog Roku 2011

15-01-2012, 15:20

Trwa siódma edycja konkursu na najlepsze polskie blogi. Rozpoczął się drugi etap konkursu, głosowanie SMS, czyli nominowanie blogów przez internautów do oceny jurorów. Głosować można do czwartku, 19 stycznia do godziny 12.00. Laureatów nagród głównych i zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy podczas Gali konkursu, która odbędzie się w Warszawie 16 lutego.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Głosowanie polega na wysłaniu SMS-a z numerem bloga na numer 7122. Koszt SMS 1,23 zł brutto. Cały dochód z SMS-ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, organizowane przez Fundację TVN "Nie jesteś sam".

W wyniku głosowania wyłonionych zostanie po 10 blogów w każdej kategorii tematycznej, które trafią do oceny Jurorów, którymi są:

  • „Ja i moje życie” – Anna Dziewit-Meller
  • „Profesjonalne” – Natalia Hatalska
  • „Polityka i społeczeństwo” – Janina Paradowska
  • „Podróże i szeroki świat” – Tomasz Michniewicz
  • „Kultura” – Michał Żebrowski
  • „Foto, video, komiks” – Henryk Sawka
  • „Blogi literackie” – Zygmunt Miłoszewski
  • „Moje zainteresowania i pasje” – Martyna Wojciechowska
  • „Absurdalne i offowe” – Tomasz Sianecki
  • „Teen” – Julia Wróblewska

W trzecim etapie konkursu każdy z Jurorów wytypuje zwycięskiego bloga w ocenianej przez siebie kategorii oraz wybierze 2 blogi, które wraz ze zwycięskim w kategorii, zostaną Nominowane do Nagrody Blog Roku 2011. Nominowane blogi zostaną następnie przedstawione wszystkim członkom Kapituły Konkursu, którzy po zapoznaniu się z nimi podejmą ostateczną decyzję o przyznaniu nagród.

Czytaj też: Syryjska blogerka aresztowana

W wyniku głosowania internautów, Kapituły Konkursu oraz Jury Bloga Blogerów zostanie wyłonionych 14 zwycięskich blogów: Blog Roku 2011, 10 Najlepszych Blogów 2011 roku w 10 kategoriach tematycznych, Blog Blogerów oraz 2 Wyróżnienia Główne.

Wynik obrad Kapituły - przyznane tytuły, wyróżnienia i nagrody - zostaną ogłoszone 16 lutego podczas uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbędzie się w Warszawie.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.