Wiedźmin: Versus także w Wirtualnej Polsce

23-06-2009, 13:11

Wirtualna Polska udostępniła na swoich stronach przeglądarkową wersję gry MMO Wiedźmin: Versus. Umożliwia ona rozgrywanie pojedynków między bohaterami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz bestsellerowej gry komputerowej „Wiedźmin”.

Rok temu w sieci uruchomiono finalną wersję przeglądarkowej gry Wiedźmin: Versus. Gra od razu zyskała popularność godną swojej desktopowej wersji, co można było poznać po przeciążonych serwerach. Teraz w Wiedźmina online będzie można zagrać nie tylko na pierwotnej stronie versus.thewitcher.com, ale również na Wirtualnej Polsce.

Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego, pozbawionego uczuć wiedźmina Geralta, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy. Walki można toczyć online lub też wysyłając zaproszenia za pośrednictwem maila – przeciwnikowi wysyła się wyzwanie z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki: ataków, obrony i akcji specjalnych.

Odnosząc kolejne zwycięstwa, gracze zdobywają doświadczenie, awansują na wyższe poziomy rozwoju, pozyskując nowe umiejętności i przedmioty do wykorzystania w walce. Do wyboru internauty są trzy odmienne klasy postaci z unikalnymi zdolnościami, ekwipunkiem oraz własną taktyką.

Gra korzysta z innowacyjnej platformy tribeware oraz technologii flash. Animacje walki wykonane zostały przez twórców gry na PC, którzy wykorzystali technikę motion capture. Według Wirtualnej Polski czyni to z Wiedźmina: Versus jedną z najlepiej prezentujących się gier przeglądarkowych na świecie.

Osoby oczekujące w grze fabuły typowej dla fantasy – jednowymiarowej walki dobrego ze złem - mogą być pozytywnie zaskoczone. Bowiem tradycyjne wątki rozbudowane zostały
o polityczne intrygi, elementy dotykające dyskryminacji rasowej i ekologii.

Grę Wiedźmin: Versus w Wirtualnej Polsce znajdziecie na stronie http://wiedzmin-versus.wp.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy