Pigułki Wiedzy: Jak sprawić, aby Twój biznes internetowy wygrywał z konkurencją?

PATRONAT MEDIALNY 24-05-2012, 09:58

W poniedziałek 28 maja o godz. 20 odbędzie się transmisja online spotkania z ekspertem, podczas którego zostaną nagrane kolejne Pigułki Wiedzy. Na pytania odpowie Piotr Majewski - znany doradca małych i średnich przedsiębiorstw w dziedzinie e-biznesu.

Piotr Majewski, autor książki „CzasNaE-Biznes”, podczas 2-godzinnego spotkania online odpowie na następujące pytania:

Jak podnieść skuteczność strony, aby ludzie chętniej kupowali u Ciebie?

Każdy właściciel biznesu internetowego zdaje sobie sprawę, że istotne jest nie to, ile osób wchodzi na jego stronę, ale to, ile osób korzysta z jego oferty. Świadomość istnienia problemu nie przekłada się jednak na poprawę tego stanu rzeczy. Ekspert Pigułek Wiedzy zdradzi techniki i sposoby, jak tego dokonać.

Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową?

W biznesach internetowych niezwykle istotnym elementem jest zbieranie adresów e-mail osób zainteresowanych tym, co masz do zaoferowania. Tradycyjne metody są często zbyt czasochłonne albo po prostu drogie. Piotr Majewski pokaże gotowe rozwiązania, które sam z powodzeniem stosował u siebie i swoich klientów.

Jak pisać maile, które ludzie będą chcieli czytać?

Rozbudowana lista mailingowa nie jest gwarancją dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Cóż z tego, że tysiące osób otrzymają Twoją wiadomość, gdy większość ją zignoruje. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zaintrygować odbiorców i sprawić, by nie pozostali obojętni wobec informacji, które im przesyłasz, powinieneś usłyszeć, co do powiedzenia w tym zagadnieniu ma ekspert Pigułek Wiedzy.

Jak systematycznie budować i wzmacniać pozycję lidera w internecie?

Nie sztuką jest wypromować jednorazowy produkt, który da nam chwilowy powód do radości. Sztuką jest systematyczne budowanie własnej marki, za którą stoi pewność, rzetelność i profesjonalizm. Przez lata działalności Piotr Majewski osiągnął niepodważalną pozycję na rynku internetowym, a teraz pokaże Ci, jak zacząć swoją drogę do zostania liderem.

Złóż zamówienie, aby wziąć udział w transmisji online

Decydując się na zakup Pigułek Wiedzy przed premierą ich nagrania, możesz oszczędzić 30 zł i wziąć udział w transmisji online spotkania z ekspertem. Uzyskasz także możliwość zadania własnego pytania oraz otrzymasz bonusowe Pigułki Wiedzy, które powstaną w efekcie pytań od uczestników.

Więcej informacji na stronie: www.pigulkiwiedzy.tv

Czytaj także: Sprawdź nowy Kreator Wiadomości GetResponse w praktyce - weź udział w konkursie i wygraj iPada!


Źródło: Pigułki Wiedzy
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy