Manubia z nowymi funkcjami i ambitnymi planami

17-01-2012, 14:52

Serwis Manubia zajmujący się monitorowaniem aukcji internetowych wzbogacił się teraz o moduł, który sugeruje, jakich sprzedawców powinniśmy obserwować - poinformowali przedstawiciele usługi.

- Wyszukiwanie sprzedawców to mała rewolucja - powiedział Konrad Latkowski, pomysłodawca Manubii. Obecnie po podaniu nazwy produktu narzędzie samo zasugeruje konta, które powinniśmy śledzić.

Czytaj także: Manubia wprowadza kolejne udogodnienia dla sprzedawców

Klienci Manubia, którzy wykupili pakiet umożliwiający obserwowanie sprzedawców na Allegro, będą mogli bez dodatkowych opłat śledzić również osoby w witrynach Świstak.pl oraz eBay.pl. Cieszy nas, że nasza pozycja na rynku zaczyna przynosić efekty i nie jest "naszym wymysłem" - powiedział Latkowski w rozmowie z Dziennikiem Internautów. - Niedawno np. Świstak.pl zmodyfikował swoje API na naszą prośbę.

Poza polską wersją narzędzia rozwijany jest także produkt ManubiaGlobal, który ma być przeznaczony dla zagranicznych użytkowników. Latkowski, zapytany o ekspansję tej części usługi, studzi jednak nieco entuzjazm. Ekspansja to na razie duże słowo - mówi. - Cieszy nas jednak, że bez większych działań udało nam się pozyskać pierwszych klientów.

Poważniejsze działania marketingowe za granicą Manubia ma dopiero w planach. Jak tłumaczy Latkowski, w lutym jego firma chce tam "ruszyć z silną kampanią AdWords oraz mailingami do sprzedawców". Jeszcze w tym roku mają również wystartować trzy kolejne wersje językowe narzędzia. Pomysłodawca Manubii zapewnia, że nowe funkcje będą odpowiedzią na potrzeby, które najczęściej sygnalizowali klienci.

Czytaj także: Manubia pomoże w obserwowaniu konkurencji na Allegro


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy