Znak it! na londyńskiej konferencji Paywall Strategies 2012

23-02-2012, 15:01

Platforma do zarządzania treściami w oparciu o autorski system mikropłatności zostanie zaprezentowana podczas jednej z najważniejszych w Europie imprez poświęconych nowościom e-marketingu, mikropłatnościom i skutecznym modelom zarządzania treścią w internecie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wydawcy z całego świata poszukują nowych modeli pozwalających na komercyjną dystrybucję treści, modeli alternatywnych, których my dostarczamy w atrakcyjnym modelu biznesowym. Chcemy nie tylko nawiązać nowe kontakty handlowe, ale przede wszystkim zaprezentować nasze rozwiązania pozwalające na monetyzację każdego rodzaju kontentu premium - mówi założyciel i CEO firmy Znak Inc. Grzegorz Gołębiewski.

Znak it! pozwala na umieszczanie treści w sieci oraz ich licencjonowanie, ochronę i udostępnianie. Jest narzędziem pośredniczącym pomiędzy dostawcami treści, ich odbiorcami oraz reklamodawcami. Twórcom treści umożliwia zarabianie na własnych tekstach (np. artykułach i treści blogów), muzyce, materiałach wideo, aplikacjach czy grach.

Czytaj też: Platforma do zarządzania treścią i reklamami wideo od Comtica

Dla internautów Znak it! jest elektronicznym portfelem cyfrowych Znaków (1 Znak = 0.01 dol.), dzięki którym otrzymują dostęp do usług i treści. Ze Znak it! mogą korzystać również reklamodawcy poprzez wspieranie użytkowników określoną liczbą Znaków w zamian za działanie - np. obejrzenie spotów reklamowych czy wypełnienie ankiet.

Platforma została zbudowana w technologii Java/J2EE, wykorzystuje przetwarzanie w chmurze i jest szyfrowana z wykorzystaniem protokołu SSL. Twórcy zapewniają, że aplikacja może procesować miliony mikropłatności jednocześnie.

Więcej o Znak it! można przeczytać na stronie: www.znakit.comSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.