Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Wydawnictwo Złote Myśli z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy oferuje Czytelnikom DI zniżkę na książki audio w formacie MP3. Aby uzyskać 40% rabatu, wystarczy podać specjalny kod, ważny do lanego poniedziałku, czyli 5 kwietnia.

Aby zakupić audiobooki 40% taniej, należy podać następujący kod rabatowy: g9dmMqjn

Obszerny wybór książek w formacie MP3 można znaleźć na stronie ebooki.di.com.pl, poniżej zamieszczamy kilka bestsellerowych przykładów.

Efekt MotylaKażdy z nas ceni wiedzę i doświadczenie praktyków. Jeżeli mamy zgłaszać się do kogoś po poradę, zawsze myślimy o kimś, kto osiąga ponadprzeciętne wyniki.

„Efekt motyla” to książka napisana na podstawie autentycznych doświadczeń, zdobytych w polskich realiach. Opowiada historię Kamila Cebulskiego - młodego człowieka z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w założonej przez siebie firmie internetowej. Jeden z najmłodszych polskich milionerów pokazuje w swoim e-booku, jak wykorzystać potencjał drzemiący w każdym z nas i podejmować właściwe decyzje prowadzące do sukcesu.

Dowiedz się więcej i zamów: Efekt Motyla

Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowejCzas recesji, z którym mamy obecnie do czynienia, powoduje, że zarówno firmy, jak i zwykli ludzie analizują stan swoich finansów. Wnioski nie zawsze bywają budujące.

Wydana przez Złote Myśli książka „Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej” opiera się na pomyśle, który można sprowadzić do prostego stwierdzenia, że najlepszym momentem inwestowania w nieruchomości jest spowolnienie gospodarcze. Jej autor - Marcin Marczak - podaje trzy bezwzględne powody, dlaczego tak właśnie jest i szczegółowo omawia cały proces okazyjnego kupowania nieruchomości.

Dowiedz się więcej i zamów: Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej

Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądkuRozsądek to przystosowanie się do świata, natomiast zdrowy rozsądek polega na przystosowaniu świata do siebie - tłumaczy Witold Wójtowicz w wydanym przez Złote Myśli e-booku „Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku”. Czytając go, dowiesz się, jak wykorzystać zdroworozsądkowe podejście do skutecznego realizowania swoich celów. Zdarza się, że nieświadomie sami sobie w tym przeszkadzamy. Ta książka podpowie, w jaki sposób prawidłowo wykorzystać swój umysł.

Dowiedz się więcej i zamów: Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku

Zobacz więcej ciekawych audiobooków
Twój kod rabatowy: g9dmMqjn


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik