Zimowa edycja akceleratora startupów GammaRebels

22-09-2011, 09:37

Akcelerator startupów rozpoczyna rekrutację do drugiej edycji programu. Młode firmy mogą zyskać wsparcie w postaci inwestycji, a także pomoc mentorów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Już 12 września otwarta została rekrutacja do drugiej edycji akceleratora startupów GammaRebels. Całość jest częścią inicjatywy rozpoczętej przez fundusz hardGAMMA Ventures.

Czytaj także: Akcelerator startupów GammaRebbels ogłosił listę mentorów

Sonda
Dobry pomysł na startup to klucz do sukcesu?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Tak jak w przypadku poprzedniej edycji, akcelerator oferuje startupom pomoc finansową oraz wsparcie merytoryczne w zamian za 10 procent udziałów w spółce. Udział w przedsięwzięciu może także ułatwić odnalezienie kolejnych inwestorów, gdyż pod koniec każdej edycji programu organizowane jest spotkanie Demo Day, którego uczestnikami są przedstawiciele funduszy VC oraz anioły biznesu.

- Główną wartością GammaRebels jest międzynarodowa grupa mentorów - mówi Jaro Satkevic z litewskiego zespołu BusyFlow, który był uczestnikiem pierwszej edycji akceleratora. - Są to specjaliści z różnych dziedzin, zajmujący się biznesem, marketingiem, designem, pracujący dla wielkich korporacji, funduszy kapitałowych lub innych akceleratorów. To ludzie inspirujący nas, pomagający rozwiązać nasze problemy lub udostępniający nam swoje kontakty.

Druga edycja programu ma zgodnie z planem wystartować już w styczniu 2012 roku i potrwa trzy miesiące. Podczas trwania imprezy, GammaRebels udostępnia swoim startupom przestrzeń biurową w Warszawie. Warto dodać, że do programu zakwalifikować mogą się co najmniej dwuosobowe zespoły, a do tego wymagane jest posiadanie prototypu. Już we wrześniu mają się odbyć pierwsze rozmowy z kandydatami, natomiast swoją kandydaturę można zgłaszać na stronie GammaRebels do północy 13 listopada.

Czytaj także: Polski startup walczy o 10 tys. funtów w UKSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.