Zbliża się II edycja Cyber Academy

01-10-2018, 21:22

17 października 2018 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji Cyber Academy. Podczas całodniowego wydarzenia, ludzie ze świata biznesu, nauki, przedstawiciele administracji oraz studenci będą mogli dowiedzieć się więcej o trendach związanych z cyberbezpieczeństwem i AI. Wstęp bezpłatny.

Wszystko odbędzie się na dwóch scenach. Na pierwszej,dedykowanej cyberbezpieczeństwu, przedstawione zostaną praktyczne rozwiązania oraz sposoby zabezpieczenia się przed incydentami w sposób zrozumiały nie tylko dla specjalistów. Uczestnicy konferencji dowiedzą się z jakimi zagrożeniami zmagają się polscy przedsiębiorcy, jak należy bronić się przed atakami oraz gdzie szukać pomocy w przypadku naruszenia bezpieczeństwa. Dodatkowo przedstawiciele komendy Głównej Policji oraz Prokuratury Okręgowej opowiedzą o walce z cyberprzestępczością.

Druga scena w całości poświęcona będzie sztucznej inteligencji: jej zastosowaniu, wyzwaniom jakie stoją przed firmami oraz możliwościami jakie za sobą niesie. Pokazane zostaną przykłady wdrożenia sztucznej inteligencji przez polskie startupy i międzynarodowe korporacje.

Partnerami konferencji są między innymi Warszawski Instytut Bankowości, Fundacja Digital Poland i Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń. Konferencja jest również elementem działań związanych z Europejskim Miesiącem Cyberbezpieczeństwa oraz otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Cyfryzacji, Prezydent Miasta Warszawy oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Wydarzenie jest bezpłatne, a jego głównym celem jest edukacja studentów, ludzi biznesu oraz administracji publicznej z zakresu bezpieczeństwa i nowych technologii.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępna jest na stronie wydarzenia.

Źródło: Cyber Academy


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930