Zaproszenie na forum i do konkursu Digital Champions

17-10-2018, 17:53

Już po raz piąty grono ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów spotka się podczas forum „Digital Champions”, by porozmawiać o wyzwaniach w obszarze cyfrowej transformacji. Najbliższa edycja wydarzenia pod hasłem „Brave New Digital World” odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2018 roku w Warszawie

Głównymi tematami poruszanymi podczas jesiennej edycji forum „Digital Champions” będą technologiczne możliwości wprowadzania innowacji, miejsce człowieka w świecie coraz bardziej zawładniętym przez maszyny oraz jak w praktyce wykorzystać potencjał cyfrowych innowacji w biznesie. Nie zabraknie także rozmów o nowościach w różnych branżach oraz wyjątkowo podczas tej edycji, wymiany doświadczeń na temat procesów produkcyjnych i łańcucha dostaw w przemyśle.

Konferencji towarzyszy konkurs „Digital Champions”. Idea jaka mu przyświeca to wyróżnienie firm i osób, których działania są przykładem dobrych praktyk w świecie cyfrowego biznesu. Podczas konkursu zostaną nagrodzeni liderzy otwarci na innowacje w biznesie. Głównym organizatorem plebiscytu jest Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, a nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Cyfrowy Produkt lub Usługa (Digital Value Proposition), Cyfrowa Transformacja (Digital Transformation), Cyfrowy Ekosystem (Digital Ecosystem), Osobowość Cyfrowego Biznesu (Digital Leader). Nadal istnieje możliwość zgłaszania uczestników konkursu poprzez stronę zgłoszeniową.

Termin nadsyłania kandydatów mija 31 października 2018.

Źródło: Digital Champions


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy