Zakupy w sieci na raty - Dotpay Erata

24-09-2009, 22:29

Dotpay uruchomił na początku września usługę umożliwiającą dokonywanie zakupów w internecie na raty. Nowy kanał płatności nazywa się "Erata - raty z eurobank" i można dzięki niemu rozłożyć na raty zakupy o wartości od 500 do 10 tys. złotych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Dotpay zaoferował nową, szybką procedurę, która umożliwia kupowanie w sklepach internetowych na raty dowolnych produktów, których cena mieści się w przedziale od 500 do 10 000 złotych. Erata daje sposobność zakupów przez internet niezależnie od tego, czy internauta posiada kartę kredytową, rachunek bankowy, chce płacić gotówką czy też potrzebuje pożyczki na sfinansowanie zakupu.

Bezpieczeństwo operacji gwarantują Dotpay wraz z Eurobankiem - informują przedstawiciele operatora płatności internetowych. Współpraca obu firm ma zapewnić stabilne zaplecze dla dokonywanych transakcji, w tym także ich ubezpieczenie.

Usługa została udostępniona podmiotom internetowym operującym na rynku sprzedaży internetowej, m.in. sklepom internetowym, biurom turystycznym oraz e-ubezpieczalniom. Zakupy na raty mogą poszerzyć dotychczas akceptowane w tych serwisach formy płatności.

Przed wprowadzeniem Eraty firma Dotpay przeprowadziła badania, z których wynika, że wśród polskich internautów jest zapotrzebowanie na tego typu formę zapłaty - z płatności ratalnej chętnie skorzysta około 57% kupujących w internecie.

W obliczu konkurencyjnych serwisów Dotpay stara się coraz aktywniej działać na polskim rynku pośrednictwa płatności internetowych. Niedawno zintegorwał swój serwis z płatnościami PayPal, miesiąc później zaoferował możliwość dokonywania rozliczeń gotówkowych w sieci Kantor PolskiSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.