Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Zakupy w sieci na raty - Dotpay Erata

24-09-2009, 22:29

Dotpay uruchomił na początku września usługę umożliwiającą dokonywanie zakupów w internecie na raty. Nowy kanał płatności nazywa się "Erata - raty z eurobank" i można dzięki niemu rozłożyć na raty zakupy o wartości od 500 do 10 tys. złotych.

Dotpay zaoferował nową, szybką procedurę, która umożliwia kupowanie w sklepach internetowych na raty dowolnych produktów, których cena mieści się w przedziale od 500 do 10 000 złotych. Erata daje sposobność zakupów przez internet niezależnie od tego, czy internauta posiada kartę kredytową, rachunek bankowy, chce płacić gotówką czy też potrzebuje pożyczki na sfinansowanie zakupu.

Bezpieczeństwo operacji gwarantują Dotpay wraz z Eurobankiem - informują przedstawiciele operatora płatności internetowych. Współpraca obu firm ma zapewnić stabilne zaplecze dla dokonywanych transakcji, w tym także ich ubezpieczenie.

Usługa została udostępniona podmiotom internetowym operującym na rynku sprzedaży internetowej, m.in. sklepom internetowym, biurom turystycznym oraz e-ubezpieczalniom. Zakupy na raty mogą poszerzyć dotychczas akceptowane w tych serwisach formy płatności.

Przed wprowadzeniem Eraty firma Dotpay przeprowadziła badania, z których wynika, że wśród polskich internautów jest zapotrzebowanie na tego typu formę zapłaty - z płatności ratalnej chętnie skorzysta około 57% kupujących w internecie.

W obliczu konkurencyjnych serwisów Dotpay stara się coraz aktywniej działać na polskim rynku pośrednictwa płatności internetowych. Niedawno zintegorwał swój serwis z płatnościami PayPal, miesiąc później zaoferował możliwość dokonywania rozliczeń gotówkowych w sieci Kantor Polski


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *