Z telefonu Play prosto na YouTube

14-11-2007, 07:53

Usługę Videoblog, która pozwala na publikowanie filmu w serwisie YouTube z poziomu telefonu komórkowego wprowadził operator Play.

Aby filmy trafiały na konto w YouTube użytkownik musi odpowiednio uzupełnić swój profil na stronie Play. W pole YouTube - e-mail MMS powinien wpisać adres e-mail MMS, który znajduje się na stronie YouTube, w profilu urządzeń przenośnych w koncie YouTube (YouTube -> Moje konto -> Ustawienia konta -> Profil urządzenia przenośnego -> E-mail).

Usługa Videoblog umożliwia zamieszczanie filmów w YouTube bez podłączania telefonu do komputera. W tym celu należy wykonać jedno połączenie video z telefonu komórkowego na numer *7125 i postępować według instrukcji na ekranie.

W trakcie trwania połączenia video użytkownik nagrywa film, ogląda go, może nagrać jeszcze raz jeśli się nie spodoba i wysłać na YouTube. Nie należy nagrywać filmu przed połączeniem się z serwisem. Klip powinien pojawić się na stronie po kilkunastu minutach od potwierdzenia wysłania w trakcie połączenia video.

Źródło: Google
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag YouTubetag Playtag MMStag filmy w internecie
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy