Z Targeo Traffic Live! ominiesz korki

16-02-2010, 16:39

Internetowy serwis mapowy Targeo.pl uruchomił nową usługę Traffic Live!, dzięki której na bieżąco można śledzić informacje o wszelkich utrudnieniach na drodze, już w parę minut po ich pojawieniu się.

Nowa usługa serwisu Targeo.pl pozwala tak zaplanować każdą trasę, by odbyła się bez  problemów. - Na naszych mapach widać jak na ruch drogowy wpływają nagłe opady śniegu, masowe powroty z urlopów czy pikieta pod Urzędem Rady Ministrów. Nasze testy potwierdziły, że w Warszawie system prawidłowo wykrywa większość nietypowych utrudnień trwających dłużej niż 15 minutmówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo Sp. z o.o., operatora serwisu Targeo.pl.

>> Czytaj więcej: Nowa precyzyjna mapa Polski online

Ciągła aktualizacja strony jest możliwa dzięki współpracy kilkudziesięciu tysięcy pojazdów wyposażonych w GPS oraz informacjom przesyłanym przez użytkowników systemu AutoMapa Traffic.

Lokalizator Traffic Live! jest nową wersją Targeo Traffic (beta), która wywołała bardzo pozytywny oddźwięk. Portal umieszcza wiadomości w szerokiej perspektywie czasowej. Na Targeo.pl można znaleźć mapy do dwóch dni wstecz, a także prognozę na jutro, tworzoną na podstawie danych historycznych z dłuższego okresu. Kompletna baza uwzględnia aktualne pomiary prędkości, tworzące szczegółową mapę natężenia ruchu w konkretnych punktach w mieście.

>> Czytaj także: Wyszukiwarka nieruchomości na mapie

Warunki ruchu drogowego w dowolnej miejscowości można sprawdzić, odwiedzając stronę OmijamyKorki.pl lub uruchamiając funkcję Traffic Live! w serwisie mapowym Targeo.pl. W najbliższym czasie usługi portalu dostępne będą też dla użytkowników telefonów komórkowych dzięki aplikacjom Targeo.mobi oraz Drogowskaźnik.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag targeo traffic livetag Targeotag mapytag Automapa
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy