Z BLIKIEM pojedziesz dalej

12-07-2019, 13:27

Pojazdy na minuty biją w ostatnim czasie rekordy popularności i to już nie tylko w największych miastach, ale w całej Polsce. Promocja goni promocję. Ten trend wspiera Hop.City - operator skuterów elektrycznych na minuty. Użytkownicy tych jednośladów otrzymają dodatkowe minuty jazdy za każdą płatność BLIKIEM za wypożyczenie pojazdu czy doładowanie konta.

Skutery, hulajnogi, samochody oraz rowery, które można wypożyczyć za pomocą aplikacji na smartfona, pozwalają szybko przemieścić się z miejsca na miejsca. Dają poczucie swobody oraz braku zobowiązań związanych z utrzymaniem i konserwacją własnego sprzętu. Już teraz na polskich drogach jest blisko 10 tys. pojazdów do wynajmu na minuty.

Od 12 lipca użytkownicy skuterów elektrycznych Hop.City (jednego z największych operatorów w Polsce) mogą korzystać z promocji, dzięki której dostaną dodatkowe minuty czasu jazdy. Wystarczy, że w usłudze wybiorą opcję płatności BLIKIEM za wypożyczenie lub doładowanie konta. Dzięki temu, liczba dostępnych minut jazdy wydłuży się wówczas o 5%. Przykładowo, jeśli użytkownik doładuje konto kwotą 150 zł, otrzyma ekstra 15 minut jazdy.

Hop.City w najbliższym czasie ma znacząco rozszerzyć flotę pojazdów oraz wprowadzić dodatkowe funkcjonalności związane z bezpieczeństwem jazdy także dla innych, niż własne, pojazdów.

Źródło: Polski Standard Płatności


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy