Wyszukiwanie przedmiotów, ofert i zniżek możesz zlecić automatowi Xerch

16-07-2011, 17:04

Xerch daje możliwość poszukiwania rabatów i zniżek w serwisach zakupów grupowych, portalach aukcyjnych czy sklepach internetowych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Czy zawsze znajdujesz w sieci to czego szukasz?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Wyszukiwarka pozwala wyświetlić oferty np. interesującego nas telefonu komórkowego na aukcjach Allegro, eBay i Świstak. Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to serwis bazuje na dwóch porównywarkach cen - Nokaut.pl i Skapiec.pl. Oprócz tego umożliwia poszukiwanie ofert w serwisach zakupów grupowych, ale obejmuje swym zasięgiem tylko siedem mało znanych stron, choć na rynku jest ich ponad 40. Twórcy mają jednak pracować nad dodaniem kolejnych witryn.

>> Czytaj też: Gdziezaile: Multiwyszukiwarka zakupów online

Jeśli poszukiwany produkt nie jest dostępny, z pomocą ma przyjść funkcja zakładek, która będzie regularnie przeszukiwała portale, aż do znalezienia produktu. Gdy tylko pojawi się on w sieci, robot wyśle powiadomienie pocztą elektroniczną, a użytkownikowi pozostanie jedynie podjęcie decyzji o zakupie. Funkcja zakładek jest odpłatna – stworzenie zakładki za 10 punktów kosztuje 1 zł z VAT bądź 2,46 zł z VAT w przypadku płatności SMS. Przedłużenie terminu ważności o 30 dni kosztuje 8 punktów. Dostępne są także większe pakiety z bonusami.

Xerch w zakupach grupowych pozwala znaleźć oferty po interesującym nas haśle
fot. - Xerch w zakupach grupowych pozwala znaleźć oferty po interesującym nas haśle
W serwisie działa również bezpłatne narzędzie - Xniper, które skierowane jest do użytkowników aukcji internetowych. Narzędzie ma w ostatnich sekundach aukcji podbić cenę przedmiotu o najniższą możliwą stawkę. Autorzy twierdzą, że pozwoli to zaoszczędzić nawet 20 procent kosztów uczestnika aukcji.

Niektóre funkcje w serwisie są odpłatne. Xerch dostępny jest pod adresem: xerch.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.