Wydłużona promocja Netii dzięki Tele2?

01-08-2007, 12:24

Netia przedłużyła wczoraj promocję, w ramach której oferuje dostęp do internetu za darmo nawet przez rok. Prezes spółki tłumaczy, że śmiałe działania konkurencji - Tele2 - nie miały wpływu na tę zmianę.

O najnowszej promocji operatora informowaliśmy na początku lipca br. Przypomnijmy tylko, że według wyliczeń Netii osoba wybierająca ofertę tej firmy może w okresie 3 lat zaoszczędzić 1200 zł, oczywiście jeśli nie zdecyduje się na podobną usługę - neostrada tp - oferowaną przez Telekomunikację Polską.

Tymczasem w poniedziałek, 30 lipca, na rynku pojawiła się nowa, jeszcze tańsza oferta spółki Tele2, której wybór - w porównaniu do neostrady tp - pozwala zaoszczędzić nawet ponad 1500 zł w skali 3 lat. Czy zatem za zmianą terminu zakończenia promocji Netii nie stoi ruch konkurencji?

Mirosław Godlewski, Prezes zarządu Netia S.A. przyznaje, że jego firma jest świadoma kopiowania ich oferty przez konkurencyjne podmioty. Jednak nie to - jego zdaniem - było przyczyną przedłużenia promocji.

- Obserwujemy ogromne zainteresowanie naszą najnowszą ofertą, codziennie wysyłamy do klientów kilkaset, a nawet do tysiąca umów. Zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję ze względu na znaczny wzrost zgłoszeń w jej końcowej fazie. Chcemy dać klientom szansę skorzystania z naszej świetnej propozycji, tym bardziej, że mamy sezon urlopowy. - tłumaczy posunięcie Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii, z której usług dostępu do internetu korzysta już ok. 138 tysięcy abonentów.

Promocja na darmowy internet przez rok została przez Netię przedłużona do 10 sierpnia br.

Osoby zainteresowane założeniem stałego dostępu do internetu stają przed coraz trudniejszym wyborem. Oprócz coraz tańszych usług Telekomunikacji Polskiej (TP), doświadczonego gracza na tym rynku, co chwila otrzymują coraz większy i tańszy wybór, czy to w postaci powyższej oferty Netii, czy równie atrakcyjnej cenowo oferty Tele2 oraz innych ogólnopolskich dostawców oferujących internet na łączach TP.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto się dobrze zastanowić i ocenić nie tylko warunki cenowe, ale również jakość obsługi klienta. Trzeba ponadto pamiętać, że na rynku są jeszcze mniejsi, lokalni dostawcy internetu, którzy niejednokrotnie oferują dostęp na bardzo korzystnych warunkach, a także wzorową obsługę klienta.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Tele2tag Netiatag konkurencjatag BSA
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930