Wybrano najlepszy sklep internetowy 2010

15-04-2011, 07:17

O miano najlepszego sklepu internetowego ubiegłego roku, który opiera się na oprogramowaniu SklepyFirmowe.pl, walczyło ponad 400 sklepów. Główną nagrodę o łącznej wartości 24 tys. zł otrzymał sklep oferujący klocki i zabawki dla dzieci.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Tytuł Najlepszego Sklepu Internetowego 2010 został przyznany Klockowo.pl, który otrzyma od organizatorów oraz partnerów konkursu nagrody o łącznej wartości 24 tys. zł – w tym 10 tys. zł od SklepyFirmowe.pl. Według jury sklep ten poprzez sprzedaż online osiągnął najwyższy średni przychód z trzech kolejnych miesięcy o najwyższej wartości przychodów. Drugie miejsce w tej kategorii zajął sklep X-storm.pl oferujący elektronikę użytkową.

- Niezmiernie cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia. Jesteśmy bardzo wdzięczni serwisowi SklepyFirmowe.pl za olbrzymią pomoc w zaistnieniu na rynku. Dziękujemy również naszym wspaniałym klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli dokonując zakupów właśnie w naszym sklepie – mówi Marzena Stroińska z Klockowo.pl

>> Czytaj też: Bezpieczny sklep internetowy

Jury, w skład którego wchodzą eksperci z branży e-commerce (Krzysztof Bartnik, Viren Bhandari, Tomasz Gregorczyk, Wojciech Kyciak, Grzegorz Marczak), przyznało także nagrody w dwóch innych kategoriach: Najlepsza Szata Graficzna Sklepu i Najlepszy Katalog Produktów.

Klockowo.pl - najlepszy sklep internetowy 2010
fot. - Klockowo.pl - najlepszy sklep internetowy 2010
Najlepszą szatą graficzną według jury może pochwalić się sklep sportowy Freestylemarket.pl oferujący akcesoria dla amatorów sportów letnich i zimowych. Frystylemarket.pl otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 3 tys. zł. Drugie miejsce w tej kategorii zajął sklep Screen-protector.pl oferujący folie ochronne do telefonów, aparatów i nawigacji.

Najlepszy katalog produktów według ekspertów stworzyła drogeria Uholki.pl, która posiada w swej ofercie ponad 6 tys. produktów. Sklep otrzyma nagrody o wartości ponad 3 tys. zł. Domele.eu – oferujący artykuły do wyposażania wnętrz domów i mieszkań – to laureat drugiego miejsca w kategorii Najlepszy Katalog Produktów.

>> Czytaj też: UE: Sklepy internetowe naruszają prawo

- W naszym konkursie nie ma przegranych, chcieliśmy przekonać jak najwięcej ludzi do rozpoczęcia działalności w internecie i pokazać im, że prowadzenie własnego sklepu internetowego jest łatwe i proste - mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel SklepyFirmowe.pl

W konkursie mogły wziąć udział tylko sklepy oparte na oprogramowaniu SklepyFirmowe.pl. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 16 kwietnia w klubie „Mandarynka” po zakończeniu oficjalnej części sopockiego ShopCampa.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.