Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Wybrano najlepszy sklep internetowy 2010

15-04-2011, 07:17

O miano najlepszego sklepu internetowego ubiegłego roku, który opiera się na oprogramowaniu SklepyFirmowe.pl, walczyło ponad 400 sklepów. Główną nagrodę o łącznej wartości 24 tys. zł otrzymał sklep oferujący klocki i zabawki dla dzieci.

Tytuł Najlepszego Sklepu Internetowego 2010 został przyznany Klockowo.pl, który otrzyma od organizatorów oraz partnerów konkursu nagrody o łącznej wartości 24 tys. zł – w tym 10 tys. zł od SklepyFirmowe.pl. Według jury sklep ten poprzez sprzedaż online osiągnął najwyższy średni przychód z trzech kolejnych miesięcy o najwyższej wartości przychodów. Drugie miejsce w tej kategorii zajął sklep X-storm.pl oferujący elektronikę użytkową.

- Niezmiernie cieszymy się z przyznanego nam wyróżnienia. Jesteśmy bardzo wdzięczni serwisowi SklepyFirmowe.pl za olbrzymią pomoc w zaistnieniu na rynku. Dziękujemy również naszym wspaniałym klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli dokonując zakupów właśnie w naszym sklepie – mówi Marzena Stroińska z Klockowo.pl

>> Czytaj też: Bezpieczny sklep internetowy

Jury, w skład którego wchodzą eksperci z branży e-commerce (Krzysztof Bartnik, Viren Bhandari, Tomasz Gregorczyk, Wojciech Kyciak, Grzegorz Marczak), przyznało także nagrody w dwóch innych kategoriach: Najlepsza Szata Graficzna Sklepu i Najlepszy Katalog Produktów.

Klockowo.pl - najlepszy sklep internetowy 2010
fot. - Klockowo.pl - najlepszy sklep internetowy 2010
Najlepszą szatą graficzną według jury może pochwalić się sklep sportowy Freestylemarket.pl oferujący akcesoria dla amatorów sportów letnich i zimowych. Frystylemarket.pl otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 3 tys. zł. Drugie miejsce w tej kategorii zajął sklep Screen-protector.pl oferujący folie ochronne do telefonów, aparatów i nawigacji.

Najlepszy katalog produktów według ekspertów stworzyła drogeria Uholki.pl, która posiada w swej ofercie ponad 6 tys. produktów. Sklep otrzyma nagrody o wartości ponad 3 tys. zł. Domele.eu – oferujący artykuły do wyposażania wnętrz domów i mieszkań – to laureat drugiego miejsca w kategorii Najlepszy Katalog Produktów.

>> Czytaj też: UE: Sklepy internetowe naruszają prawo

- W naszym konkursie nie ma przegranych, chcieliśmy przekonać jak najwięcej ludzi do rozpoczęcia działalności w internecie i pokazać im, że prowadzenie własnego sklepu internetowego jest łatwe i proste - mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel SklepyFirmowe.pl

W konkursie mogły wziąć udział tylko sklepy oparte na oprogramowaniu SklepyFirmowe.pl. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 16 kwietnia w klubie „Mandarynka” po zakończeniu oficjalnej części sopockiego ShopCampa.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik