Wybierz się na wirtualny spacer po Toruniu

Dziennik.pl 11-11-2010, 17:07

Na miejskich stronach internetowych Torunia uruchomiono dla mieszkańców i turystów wirtualny spacer po mieście. Zestaw 78 panoram sferycznych i 2 gigapanoram ukazuje najbardziej atrakcyjne widoki Torunia w dzień i w nocy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wirtualny spacer prezentuje najpiękniejsze toruńskie ulice, place, skrzyżowania, wnętrza muzeów, kościołów i obiektów kultury. Oprócz oglądania sferycznych widoków Torunia aplikacja oferuje wiele dodatkowych możliwości: w niektórych punktach uruchamia się dodatkowo dźwięk, np. dzwonu Tuba Dei, zmieniający się w zależności od kąta obrotu.

Większość panoram można pobrać z miejskiej strony jako wygaszacze ekranu. Podane na każdej panoramie współrzędne geograficzne umożliwiają lokalizację GPS i łatwe odnalezienie miejsca jadącym do Torunia kierowcom.

System pozwala też na publikowanie w poszczególnych panoramach dodatkowych fotografii i opisów detali, a nawet krótkich filmów. Dla niektórych panoram zostaną udostępnione kody pozwalające na zamieszczenie ruchomego widoku w dowolnej witrynie internetowej.

Wirtualny Spacer po Toruniu

Więcej szczegółów w serwisie Dziennik.pl w artykule pt. Wybierz się na wirtualny spacer po Toruniu

PAP

dziennik.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Wirtualny Spacertag wirtualne spacerytag Toruń
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.