Wszędzie w sieci - pierwsza oferta T-Mobile w Polsce

26-05-2011, 13:45

Pierwsza z ofert, którą zaoferuje w Polsce PTC już z marką T-Mobile, jest adresowana do mobilnych internautów. Ma ona udostępniać e-mail, Facebooka oraz inne aplikacje i serwisy sieciowe na terenie UE bez obawy o niespodziewane koszty.

Oferta T-Mobile ma być atrakcyjna ze względu na najniższy koszt 1 MB transferu danych, który wyniesie zaledwie 18 groszy.

Według T-Mobile nowa oferta ma gwarantować pełną kontrolę kosztów transferu danych za granicą. Przy każdym otworzeniu przeglądarki internetowej klient zobaczy bezpłatną stronę, na której jednym kliknięciem będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie pakiet danych.

>>> Czytaj: Ruszyła strona T-Mobile.pl, czyli Era odchodzi

O wykorzystaniu 80% dostępnych MB klient zostanie poinformowany przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będzie mógł aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję opłaty zgodnej z cennikiem taryfy. Jeżeli klient nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z internetu, jego transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu.

W ramach usługi "Wszędzie w sieci" będą oferowane pakiety dzienne, tygodniowe i miesięczne. Najmniejszy z nich o wielkości 4 MB będzie można aktywować na jeden dzień za 9 złotych, a największy - 1 GB - na tydzień za 183,27 złotych. W tygodniowym pakiecie 500 MB za 99 złotych T-Mobile zastosowała obniżenie prędkości połączenia z internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu oraz brak opłat za dalszy transfer danych do końca terminu ważności pakietu.

Jeszcze przed wyjazdem za granicę klient będzie mógł aktywować dowolny pakiet, ponieważ termin ważności pakietu będzie liczony dopiero od jego pierwszego użycia w roamingu.

Więcej informacji o usłudze „Wszędzie w sieci” będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia jej do oferty 5 czerwca br.

>>> Czytaj: Deutsche Telekom chce kupić telefonię stacjonarną w Polsce


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag T-Mobiletag PTCtag oferty operatorówtag Era
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930