Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

WOŚP: niski numer GG na aukcji

12-12-2011, 08:48

Numer GG: 20 można już licytować na specjalnej aukcji Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku za numer GG: 19 trzeba było zapłacić ponad 35 tys. zł.

Gadu-Gadu gra dla dzieci już po raz siódmy, tradycyjnie przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych finałów - GG: 14, GG: 15, GG: 16, GG: 17, GG: 18, GG: 19 i aktualnie GG: 20. Wyłącznie raz w roku, podczas finału WOŚP jest szansa, aby zdobyć tak krótki numer Gadu-Gadu. W tym roku licytacja potrwa do 10 stycznia 2012, czyli o dwa dni dłużej niż XX Finał.

Dochód z aukcji numeru GG: 20 zostanie przeznaczony na sprzęt ratujący życie wcześniakom i zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Co roku kwota, na jaką internauci wyceniają numer GG, jest wyższa.

W dniu jubileuszowego XX Finału numer GG: 20 będzie pełnił rolę jednego z głównych sposobów komunikacji ze Sztabem Orkiestry. Aktualnie jest źródłem informacji o WOŚP - pod numerem tym można porozmawiać z „Wirtualnym Jurkiem” (należy dodać go do swojej listy kontaktów w komunikatorze).

Czytaj też: Ruszyły aukcje Allegro dla WOŚP

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 8 stycznia 2012 r. Hasło przewodnie Finału to „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”.

W kolejnej edycji Finału WOŚP uczestniczyć będzie 120 tys. wolontariuszy, skupionych w ponad 1500 sztabach w Polsce i na świecie. Odbędzie się kilkadziesiąt imprez zamkniętych. W dniu Finału prowadzona będzie licytacja Złotych Serduszek i Kart Telefonicznych, a także ponad 100 tysięcy aukcji w serwisie www.aukcje.wosp.org.pl. Punktem kulminacyjnym Finału będzie - jak zwykle - happening świetlny „Światełko do Nieba” przyjmujący w wielu miejscach w Polsce formę widowiskowego pokaz sztucznych ogni.

Numer Gadu-Gadu można licytować pod adresem: aukcje.wosp.org.pl


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik