Właściciel FilesTube przejmuje udziały w spółce Etin Group

11-08-2010, 07:57

Spółka Red Sky dokonała zakupu udziałów w Etin Group Sp. z o.o., właścicielu sklepów internetowych z kawą, herbatą i ziołami.

Red Sky Sp. z o.o. objął 49 proc. udziałów w Etin Group Sp. z o.o., która powstała w wyniku przekształcenia spółki cywilnej Etin Group należącej do Kamila Matysika oraz Krzysztofa Władyki. Wszyscy właściciele zapowiadają wspólne działania mające na celu ekspansję sklepów z kawą, herbatą i ziołami na rynki zagraniczne. Kwota akwizycji nie została ujawniona.

>> Czytaj też: HP finalizuje przejęcie 3Com

Etin Group wierzy w doświadczenie Red Sky w e-handlu, a co za tym idzie, liczy na szybki wzrost sprzedaży swoich towarów i rozwój serwisów oferujących kawę, herbatę i zioła. Jesteśmy na etapie budowania szczegółowej strategii Etin Group, z której wynikną konkretne działania na rynku polskim i rynkach zagranicznych – mówi Arkadiusz Seńko, Prezes Zarządu, Red Sky. Sp. z o.o. 

- Myślę, iż połączenie doświadczenia w e-commerce spółki Etin Group oraz doświadczenia w prowadzeniu projektów internetowych na rynku światowym spółki Red Sky pozwoli na osiągnięcie efektu synergii – tłumaczy Kamil Matysik, Prezes Zarządu Etin Group Sp. z o.o.

>> Czytaj też: ASTER przejął Mediatel 4B

Efekty współpracy mają być widoczne już w ciągu najbliższych kilku miesięcy.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag udziałytag Red Skytag przejęcietag Etin Grouptag e-commerce
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy