"Wisiała" na telefonie prawie dobę

14-05-2007, 23:01

Konkurs na najdłuższą rozmowę telefoniczną świata wygrała oczywiście kobieta. Zaczęła rozmawiać w sobotę, skończyła w niedzielę - rekord należy do Barbary Czapskiej z Warszawy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Czterech finalistów konkursu walczyło między sobą w sobotę 12 maja br. w specjalnie przygotowanych budkach telefonicznych UPC, ustawionych w centrach handlowych w Krakowie i w Warszawie, prowadząc rozmowy z przedstawicielami Radia WAWA.

Główną nagrodę - 30 000 złotych otrzymała 26-letnia Barbara Czapska z Warszawy. Rozmawiała bez przerwy przez 20 godzin, 11 minut i 51 sekund pokonując rywali, którzy przy telefonie wytrzymali krócej o odpowiednio 98 min, 76 min oraz 9 minut.

"Dawałam sobie maksymalnie cztery godziny. Nie sądziłam, że jestem w stanie tak długo wisieć na telefonie. Wygrałam z samym sobą" - powiedziała szczęśliwa laureatka i już zapowiedziała, że za wygrane pieniądze sprowadzi swoją ukochaną klacz do Warszawy, kupi samochód, a także odbędzie wymarzoną podróż po wszystkich jaskiniach w Polsce.

Konkurs był także areną dla prezentacji nowej oferty telefonicznej UPC - taryfy ryczałtowej Superprosta. Jak informuje operator, klienci decydujący się na ten plan będą mogli rozmawiać do woli ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce, płacąc abonament w wysokości 79,90 zł. Taryfa ryczałtowa dostępna jest już także w ofercie konkurencyjnych firm, jak Tele2 (w cenie 99 zł), czy też w Telekomunikacji Polskiej, gdzie za 115 zł można dzwonić bez ograniczeń, ale tylko do abonentów sieci TP.


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag ryczałttag Radio Wawa
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.