Wirtualna Polska Firmą Roku 2010

22-06-2011, 09:49

Redakcja Internet Standard podczas konferencji Internet 2k11 przyznała nagrody przedsiębiorstwom i rozwiązaniom szczególnie wyróżniającym się w branży internetowej. Za najlepszą firmę 2010 roku uznano Wirtualną Polskę. Do zaszczytnego tytułu nominowani byli także Red Sky i Xevin Investments.

Sonda
Czy Twoim zdaniem WP wyróżnia się na tle konkurencji?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Tytuł Firmy Roku 2010 trafił do WP za „konsekwentną realizację strategii zapewniającej Wirtualnej Polsce nie tylko utrzymywanie czołowej pozycji na polskim rynku portali internetowych, lecz także rozwój serwisów i zwiększanie oglądalności w poszczególnych kategoriach Megapanelu (wiadomości, publicystyka, biznes, finanse, prawo oraz rozrywka). Za umiejętne rozwijanie projektu WP.tv”.

>> Czytaj też: Dziennikarz Money.pl z prestiżową nagrodą

Internet Standard od siedmiu lat wyróżnia wybitne postaci, usługi, spółki rodzimej sceny internetowej, których dokonania wpisują się w historię polskiej branży online, które wprowadzają nową jakość do internetu i przyciągają do siebie rzesze użytkowników.

Firmami Roku IS były już m.in. o2, Onet, Allegro, Nasza Klasa i Arbomedia. Wśród dotychczasowych laureatów tytułu Człowiek Roku znaleźli się m.in. Tomasz Jażdżyński, Dominik Kaznowski, Tomasz Czechowicz, Piotr Ejdys, Tomasz Józefacki i Maciej Budzich.

W pozostałych kategoriach zwyciężyli:

Człowiek Roku 2010 – Marcin Iwiński i Michał Kiciński (CD Projekt)
Usługi Roku 2010 – Onet VOD
Produkt Roku 2010 – Like
Startup Roku 2010 – Groupon


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy