Wiosna z rowerem i apką

03-04-2019, 14:18

Wraz z początkiem sezonu rowerowego w aplikacji Jakdojade.pl, obok planowania dojazdu autobusem czy pociągiem, pojawi się możliwość wyznaczenia trasy rowerem miejskim. Nowa funkcjonalność będzie dostępna na terenie Warszawy w aplikacjach w wersji na iOS i Android.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Jakdojade.pl to wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście autobusem, metrem czy tramwajem. Usługa umożliwia dostęp do kompleksowej informacji pasażerskiej.

Do wymienionych pojazdów dojdą w tym roku warszawskie rowery. Dzięki współpracy zawartej pomiędzy Jakdojade.pl a Citi Handlowy Bikes, stołeczni użytkownicy aplikacji wyznaczą trasy możliwe do przebycia przez jednoślady należące do dostawcy. Przy wyborze roweru, aplikacja wskaże pełną trasę oraz szacowany czas jej przemierzenia. Użytkownik sprawdzi również, ile rowerów jest dostępnych na danej stacji.  Należy jednak pamiętać, że do wypożyczenia jednośladów wymagana jest aplikacja Citi Handlowy Bikes. Można ją pobrać z poziomu jakdojade.pl. Następnie należy się zarejestrować i doładować konto.

To rozwiązanie może znacznie ułatwić ekoturystykę w mieście, jak i przemieszczanie się mieszkańców Warszawy w ciepłych miesiącach, kiedy to lekki wietrzyk podczas przejażdżki rowerem zdaje się być lepszą opcją niż wentylacja w zatłoczonym autobusie.

Źródło: Axel Springer PolskaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.