Wiosenny turniej QPad w Counter Strike’a

06-04-2011, 07:13

Niedługo startuje turniej QPad Spring Cup w grę Counter Strike 1.6 dla zespołów 5-osobowych. W puli nagród znajduje się 1000 złotych w gotówce oraz limitowana seria podkładek firmy QPad. Udział w turnieju może wziąć każdy.

Pierwsza faza rozgrywek składać się będzie z grup po 4 zespoły w każdej, natomiast pozostałe fazy opracowane zostaną, gdy znana będzie liczba zapisanych drużyn. Pierwsze mecze zaplanowane są na poniedziałek 11 kwietnia. Najciekawsze z nich transmitowane będą za pośrednictwem CyberTV z profesjonalnym komentarzem.

>> Czytaj też: Srebro dla polskich graczy Counter Strike'a

Sonda
Grasz w Counter Strike?
  • Tak
  • Nie
  • Kiedyś grałem
  • Mam zamiar grać
wyniki  komentarze

Dla najlepszych zespołów organizatorzy przewidzieli nagrody:

  1. miejsce: 1 000 złotych, 5x Podkładka QPad MYM edition
  2. miejsce: 5x podkładka QPad MYM edition, 5x gra CD Projekt
  3. miejsce: 5x podkładka QPad MYM edition

Zainteresowanie turniejem jest duże, co potwierdza 120 zapisanych zespołów, choć do końca zapisów pozostało jeszcze kilka dni. Gra Counter Strike 1.6 to jedna z nielicznych gier, w które rozgrywane będą Europejskie Finały World Cyber Games 2011 jesienią br.

>> Czytaj też: Wideorecenzja gry Bulletstorm

Zapisy trwają do soboty 9 kwietnia (włącznie). Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny, jedynym warunkiem, jaki muszą spełnić uczestnicy, jest posiadanie konta i drużyny na stronie organizatora, gdzie też można znaleźć więcej informacji: www.cybersport.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy