Windows 10 będzie dostępny od 29 lipca - krótko

01-06-2015, 14:44

29 lipca br. Windows 10 będzie dostępny w 190 krajach - zapowiedziała firma Microsoft. Jeszcze raz potwierdzono, że cześć użytkowników dostanie system w postaci bezpłatnej aktualizacji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Firma Microsoft potwierdziła dziś, że Windows 10 będzie dostępny od 29 lipca. 

- Użytkownicy mogą otrzymać Windows 10 dla komputerów PC korzystając z oferty bezpłatnej aktualizacji lub kupując nowe urządzenia z Windows 10. Nowe urządzenia z Windows 8.1 z łatwością zostaną zaktualizowane do Windows 10, ponadto wielu sprzedawców pomoże w procesie aktualizacji. Zaczynając od dziś, użytkownicy mogą też zarezerwować bezpłatną aktualizację. Więcej informacji na Windows.com. Windows 10 na inne urządzenia będzie dostępny w tym roku w późniejszym terminie - czytamy w komunikacie, jaki trafił do różnych redakcji. 

Microsoft przypomniał przy okazji o cechach Windowsa 10. Do systemu wróci Menu Start. Pojawi się "cyfrowy asystent" Cortana. Będzie też nowa przeglądarka Microsoft Edge, następca Internet Explorera. Funkcja Continuum umożliwi wygodne przełączanie z tabletu na komputer PC i na odwrót. System ma się szybko uruchamiać i ma być energooszczędny. 

- Windows 10 to kolejna generacja systemu Windows, zaprojektowana by wspomagać Was w tworzeniu wielkich rzeczy - mówił Terry Myerson, Corporate Vice President w Microsoft. - Windows 10 pokazuje naszą wizję bardziej osobistego korzystania z komputera, zdefiniowaną przez zaufanie do tego jak chronimy i szanujemy Wasze dane osobowe; mobilność pracy pomiędzy Waszymi urządzeniami i naturalnymi interakcjami z urządzeniami opartymi na systemie Windows, wliczając w to głos, dotyk, pismo i hologramy.

Jeśli chodzi o darmową aktualizację to należałoby przypomnieć, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie musi być ona dostępna dla posiadaczy wersji pirackich. Szczegóły dotyczące zasad aktualizacji opisywaliśmy w tekście pt. Windows 10 nie będzie darmowy. Tylko niektóre aktualizacje będą i też nie zawsze.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.