W najnowszym odcinku EKGame Krzysztof Król recenzuje grę LEGO: Piraci z Karaibów, która nawiązuje do wszystkich dotychczasowych wersji filmowych.
Niewątpliwym atutem gry jest oryginalna oprawa audiowizualna, która dobrze oddaje klimat przygód z kapitanem Jackiem Sparrowem na czele.
LEGO: Piraci z Karaibów to nie tylko rozrywka dla dzieci. Na graczy czekają szybkie akcje oraz zagadki logiczne o różnym stopniu trudności. Ci, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z grami LEGO, Piratów z Karaibów uznają zapewne za wybór trafiony. Pozostali mogą być nieco rozczarowani podobieństwem do poprzednich części.
Artykuł może zawierać linki partnerów, umożliwiające rozwój serwisu i dostarczanie darmowych treści.
|
|
|
|
|
|
|
|
Stopka:
© 1998-2025 Dziennik Internautów Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.