Weekendowa promocja: Coaching kariery

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 17-08-2012, 07:48

Jak zdobyć wymarzoną pracę i zacząć dobrze zarabiać? Książka "Coaching kariery" poprowadzi Cię za rękę przez cały proces jej pozyskiwania. Do północy 19 sierpnia możesz ją kupić za pół ceny.

Coaching karieryNie wiem, czego spodziewasz się po poradniku pisanym przez zawodowego doradcę w sprawach kariery. Może faktycznie chcesz tylko zdobyć szybko jakąkolwiek pracę? Możliwe jednak, że zależy Ci na czymś więcej, bo chcesz wreszcie świadomie pokierować swoją karierą? Jakikolwiek cel Ci przyświeca, w tej publikacji odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz.

Książka ta jest zarówno dla tych, którzy dopiero startują na rynku pracy i nie do końca wiedzą, jak sobie z tym poradzić, jak i dla tych, którzy na tym rynku są od dłuższego czasu i czują, że potrzebują zmiany, oraz tych, którzy teraz kochają swoją pracę i myślą, że to ta jedyna. Rynek pracy w Polsce jest dużo bardziej dynamiczny i nowoczesny niż kilka lat temu, ta książka jest również dla tych, którzy są tego rynku ciekawi.
- Joanna Waszka

Co konkretnie znajdziesz w książce Coaching kariery?

 • Odkryjesz dwa elementarne składniki sukcesu osoby, która zawsze znajdzie pracę. Bez tego nie ma co zaczynać poszukiwań i tylko przypadkiem możesz znaleźć jakieś zajęcie.
 • Nauczysz się zupełnie nowego sposobu patrzenia na siebie i swoje możliwości, dzięki czemu na rynku pracy staniesz się gorącym i pożądanym „towarem”. Nie, nie jest to pewność siebie.
 • Autorka zdemaskuje 3 najbardziej zabójcze mity na temat poszukiwania pracy. Tylko po to, by pomóc Ci wreszcie przejrzeć na oczy i dostrzec proste fakty, dzięki czemu przestaniesz marnować swój czas i energię na złudne nadzieje i bezskuteczne działania.
 • Odkryjesz swój sposób na zrobienie kariery. Bez tego zostanie Ci tylko naśladowanie innych, co ostatecznie prowadzi do depresji.
 • Dowiesz się, co zrobić ze swoimi ograniczeniami, które do tej pory przeszkadzały Ci w zdobyciu wymarzonej pracy.
 • Zrobisz pierwszy krok ku lepszej pracy. Tak, ZROBISZ, bo ta książka jest przewodnikiem, prowadzącym do skutecznych działań, a nie przyjemną lekturą do poduszki.
 • Nauczysz się korzystać z dwóch kanałów rekrutacji. Jeden z nich jest ukryty i tylko niewiele osób zdaje sobie sprawę z jego istnienia. To da Ci ogromną przewagę nad konkurencją, która jest na rynku pracy.
 • Dowiesz się, co zrobić, by to pracodawca Cię szukał i... odnalazł w morzu konkurencji.
 • Poznasz nietypowy sposób czytania ogłoszeń typu „dam pracę”, dzięki któremu rozszyfrujesz pracodawcę, dowiesz się, kogo naprawdę szuka i co faktycznie może Ci zaoferować. To pozwoli Ci uniknąć wielu rozczarowań.
 • Odkryjesz dobre sposoby na dbanie o wizerunek w sieci (i jego naprawę, gdy nie jest najlepszy), dzięki czemu nic nie powstrzyma pracodawcy przed zaproszeniem Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
 • Dowiesz się WSZYSTKIEGO na temat pisania skutecznego CV. Takich porad może Ci udzielić tylko osoba „z drugiej strony” procesu rekrutacji. Mnóstwo szczegółów, które decydują o tym, czy rekruter zaprosi Cię na upragnioną rozmowę kwalifikacyjną.
 • Jak wysyłać CV i list motywacyjny, by dotarły do właściwej osoby, zostały przeczytane i wzbudziły zainteresowanie (zamiast trafić do kosza).
 • Poznasz 4 najważniejsze pytania, na jakie rekruter MUSI uzyskać odpowiedź, by zacząć myśleć o zatrudnieniu Cię. Nie domyślasz się, czego naprawdę chce się o Tobie dowiedzieć.
 • O co Ty musisz zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej, by zrobić bardzo pozytywne wrażenie. Zdziwisz się, ale prawie nikt tego nie robi, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów.
 • Fakty i mity na temat rozmowy kwalifikacyjnej. To są rzeczy, z których w ogóle nie zdajesz sobie sprawy, a to właśnie one decydują o Twoim zatrudnieniu.
 • Co zrobić PO rozmowie kwalifikacyjnej, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy?
 • Dowiesz się w końcu, dlaczego rekruterzy odrzucają świetnych kandydatów, co pozwoli Ci uniknąć ich błędów.
 • I wiele, wiele szczegółowo opracowanych, przydatnych informacji!

Wydawca jest na tyle pewny jakości wiedzy zawartej tej publikacji, że udziela wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.

Do końca tego weekendu, tj. do północy 19 sierpnia, wersję elektroniczną (PDF) można kupić 50% taniej, z kolei za wersję drukowaną zapłacimy 25% taniej.

Dowiedz się więcej i zamów: Coaching kariery


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy