Warsztaty fotografii mobilnej

21-09-2018, 12:18

Gratka dla miłośników robienia zdjęć smartfonami! 5 października 2018 r. w Warszawie odbędą się warsztaty z fotografii mobilnej. Wydarzenie skierowane jest do osób, które chcą wykorzystywać swoje smartfonowe aparaty świadomie, korzystając jak najpełniej z ich potencjału.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Podczas warsztatów Mariusz Stachowiak, podróżnik i fotograf znany w mediach społecznościowych jako Oderwany, podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz podpowie, jak za pomocą smartfona uzyskać piękne zdjęcia. Pokaże co zrobić, aby w morzu obrazków dostępnych w social mediach oraz na innych stronach internetowych, to właśnie nasze fotografie przyciągały wzrok i uwagę odbiorców.

Program warsztatów

  • Quiz „Które zdjęcie zrobione jest smartfonem” pokazujący, że dzisiaj może być trudno odróżnić zdjęcie zrobione smartfonem od tego, które zostało wykonane aparatem systemowym. Trochę podstaw fotografii tak samo ważnych, gdy fotografujemy lustrzanką jak i smartfonem;

  • Funkcje i aplikacje mobilne. Nieodzowny element w wykorzystaniu fotograficznego potencjału smartfona;

  • Historia i sposób powstania zdjęcia na przykładach;

  • Nowe możliwości kreowania obrazu przy użyciu filtrów mobilnych;

  • Prezentacja podstawowej obróbki zdjęć przy użyciu aplikacji mobilnych.

Czas i miejsce

  • Piątek, 5 października, w godz. 18.00 - 20.00;

  • Sklep Bez Nazwy - Wonder Photo Shop”, Warszawa, plac Konstytucji 5

  • Prowadzący: Mariusz Stachowiak

Uczestnicy warsztatów w warszawskim  otrzymają książkę Mariusza Stachowiaka „Piękne zdjęcia ze smartfona w zasięgu twojej ręki”.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o przysyłanie zgłoszeń na adres darek@wonderphotoshop.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 03.10.2018 r. Po przyjęciu zgłoszenia uczestnik otrzyma drogą elektroniczną numer konta, na który należy przelać 20 zł opłaty wpisowej, która uprawnia do odbioru książki Oderwanego.

Źródło: Wonder Photo ShopSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.