Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

W tych wyborach ważny jest każdy głos i Spotify o tym wie

09-05-2019, 19:51

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbywają się już za dwa tygodnie i podczas gdy każdy kraj ma swój własny charakter, wszędzie frekwencja jest stosunkowo niska (ok. 42% w ostatnich wyborach). Dlatego Spotify przypomina o wyborach i zachęca do głosowania użytkowników platformy za pośrednictwem powiadomień w aplikacji i dedykowanej playlisty.

Już od dziś użytkownicy Spotify (zarówno wersji darmowej jak i abonenci planów Premium), którzy są mieszkańcami krajów członkowskich Unii Europejskiej oraz mają ukończone 18 lat, otrzymają powiadomienie w aplikacji przypominające o zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Powiadomienie zawiera także link do specjalnej playlisty Get Vocal, Europe!, na której znalazły się piosenki najpopularniejszych na Spotify artystów z całej Europy. Polskę reprezentują Taco Hemingway, Bedoes i Kubi Producent z utworem "Chłopaki nie płaczą". W opisie playlisty znajduje się także link do oficjalnej strony wyborów, gdzie dostępne są najważniejsze informacje, jak można głosować w poszczególnych krajach.

get voval

Spotify z sukcesem przeprowadziło podobną kampanię zachęcającą do głosowania w lokalnych wyborach w Szwecji, Holandii i USA.

Akcja ma całkowicie apolityczny charakter, Spotify nie wspiera żadnej partii politycznej ani organizacji biorącej udział w eurowyborach.

Źródło: Spotify


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły: