W Krakowie otwarto nowe centrum robotyzacji

04-07-2018, 17:52

Nowoczesne centrum powstałe w Krakowie będzie wspierać firmy w zakresie wdrażania technologii cyfrowych - od robotyzacji poprzez sztuczną inteligencję, aż po jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania. Z jego przestrzeni już korzystają klienci z branży ochrony zdrowia, telekomunikacji, bankowości i ubezpieczeń.

Spółka Symphony Ventures ogłosiła otwarcie nowego centrum robotyzacji (Robotic Operations Center, ROC) w Krakowie. Zostało ono zaprojektowane jako ośrodek monitorowania, zarządzania i utrzymywania milionów zautomatyzowanych procesów na rzecz światowych klientów. Centrum, z którego korzysta już branża ochrony zdrowia, telekomunikacja, bankowość i ubezpieczenia, będzie też miejscem pracy dużego zespołu specjalistów w dziedzinie inteligentnej automatyzacji zajmującego się różnymi aspektami technologii, od inteligentnego przechwytywania obrazu po zaawansowaną SI i analizę dużych zbiorów danych.

Gość honorowy, uroczystego otwarcia Centrum był Lech Kaczanowski, dyrektor Działu Handlu Międzynarodowego Ambasady Brytyjskiej w Warszawie. Na otwarciu pojawili się również klienci, partnerzy, analitycy i przedstawiciele lokalnych władz. Uroczystości trwały dwa dni i obejmowały prezentacje dotyczące zastosowań klientów i trendów branżowych, demonstracje produktów oraz przedpremierowy pokaz platformy w zakresie automatyzacji jako usługi (automation-as-a-service), która zostanie oficjalnie ogłoszona w nadchodzących tygodniach.

Źródła: Business Wire, PAP


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930