Vectra: nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne

31-08-2011, 20:57

Pakiet darmowych minut do wykorzystania na kierunki stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady – tym ma charakteryzować się nowa oferta. Będą też nielimitowane połączenia na kierunki stacjonarne w Polsce, w krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie.

Sonda
Korzystasz z telefonu stacjonarnego?
  • Tak
  • Rzadko
  • Nie
wyniki  komentarze

Usługa telefonu stacjonarnego Vectry to obecnie 5 nowych planów taryfowych: „Plan Rozmowy 30”, „Plan Rozmowy 100”, „Plan Rozmowy 300”,„Plan Rozmowy bez limitu” oraz „Plan Rozmowy bez limitu świat”. Najtańszy abonament wynosi 19 zł miesięcznie, natomiast w ofercie promocyjnej razem z usługą telewizyjną i internetową abonament zaczyna się od 5 zł miesięcznie.

Nowością obecnej oferty telefonicznej Vectry ma być również usługa rezerwacji połączenia, która pozwala na zarezerwowanie rozmowy telefonicznej w momencie, kiedy numer, pod który dzwonimy w danej chwili, jest zajęty. Połączenie następuje automatycznie, kiedy numer wywoływany i numer wywołujący są wolne. Włączenie usługi wymaga wpisania odpowiedniego kodu na klawiaturze aparatu telefonicznego.

>> Czytaj też: Deutsche Telekom chce kupić telefonię stacjonarną w Polsce

Nowa oferta Vectry
fot. Vectra - Nowa oferta Vectry
Abonenci telefonu Vectry mają do dyspozycji także inne bezpłatne usługi, jak np. poczta głosowa lub prezentacja numeru. W ramach trwającej obecnie promocji każdy nowy abonent otrzymuje gratis bezprzewodowy aparat telefoniczny marki Swissvoice.

Usługę telefoniczną w Vectrze można kupić w połączeniu z innymi produktami, które także posiadają opcje dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu oszczędza się pieniądze, płacąc dużo mniej niż w przypadku korzystania z pojedynczych usług.

Więcej na: vectra.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy