Uruchomiono serwis oferujący pomoc powodzianom

GazetaPrawna.pl 27-07-2010, 18:52

Oferty pomocy dla powodzian, baza wolontariuszy chcących pomóc w sprzątaniu zalanych miejscowości, zapytania o wsparcie - te i wiele innych informacji można znaleźć w nowo uruchomionym serwisie organizacji pozarządowych skupionych w inicjatywie "Razem Powodzianom".

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Serwis alert.powodz.ngo.pl ma pomóc w wymianie informacji między wszystkimi osobami lub instytucjami, które oferują pomoc rzeczową, materialną lub chcą pomóc w usuwaniu skutków powodzi. Swoje zgłoszenie może zostawić w nim każdy, kto ma coś do zaoferowania lub potrzebuje pomocy.

Na stronie wpisują się m.in. wolontariusze akcji "Weekend dla powodzian", w ramach której każdy może pojechać i pomóc powodzianom sprzątać. Organizatorzy zapewniają wyżywienie, sprzęt do pracy, ubezpieczenie i kontakt do osób organizujących pracę na miejscu.

Twórcy strony zachęcają też, by oprócz wiadomości związanych z pomocą, osoby, które odwiedziły zalane miejsca, dzieliły się swoimi wrażeniami. Namawiamy do wpisywania, jakiego rodzaju pomoc jest potrzebna, jaka jest skala strat, czym te osoby zajmowały się na miejscu. Jest także możliwość wrzucenia zdjęć z konkretnej miejscowości - apeluje koalicja "Razem Powodzianom", podkreślając, że strona jest szczególnie przydatna teraz, kiedy potrzeba aktualnych informacji wzrasta, a zainteresowanie tematem powodzi gaśnie.

Więcej szczegółów w Gazecie Prawnej w artykule pt. Powódź 2010: Uruchomiono serwis internetowy z pomocą

PAP

gazeta prawnaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.