UPC podnosi prędkości i zmienia parametry taryf telefonicznych dla klientów Aster

17-01-2012, 10:43

Dotychczasowi klienci Aster będą mogli korzystać z usług o parametrach zbliżonych do standardów oferty UPC. W najbliższych tygodniach prędkości usług internetowych zostaną podwyższone nawet 10-krotnie w zależności od posiadanej obecnie prędkości, a taryfy telefoniczne zostaną wzbogacone.

UPC rozpoczęło wprowadzanie zmian dla klientów korzystających z internetowych i telefonicznych usług Aster. Najniższa prędkość internetu z portfolio Aster wzrośnie z 0,5 Mb/s w dzień do 5 Mb/s przez całą dobę, a najwyższa z 60 Mb/s do 120 Mb/s.

Zmiany taryf dla klientów Aster w ofercie UPC
fot. UPC - Zmiany taryf dla klientów Aster w ofercie UPC
Podwyższanie prędkości usług internetowych będzie sukcesywnie przeprowadzane począwszy od 16 stycznia do 29 lutego i obejmie wszystkie usługi internetowe Aster, dostarczane w technologii kablowej (Docsis). Aby skorzystać z nowej prędkości, należy zrestartować modem w terminie określonym w dedykowanej korespondencji, która trafi do klientów po 16 stycznia.

Czytaj też: Aster i UPC Polska jedną firmą

W usłudze telefonicznej zniesiony zostanie limit minut w zależności od posiadanej taryfy, zwiększy się liczba minut w abonamencie, a zakres rozmów zostanie rozszerzy o połączenia międzystrefowe i na telefony komórkowe.

W taryfie Twój Czas Plus klient w ramach abonamentu będzie mógł korzystać z nielimitowanych minut na połączenia, w taryfie Twój Czas dostępne minuty na rozmowy można będzie wykorzystać również na połączenia do sieci komórkowych, a w taryfie Twój Komfort zwiększona zostanie liczba minut na rozmowy. Zakres rozmów lokalnych będzie rozszerzony na numery telefoniczne w ramach sieci UPC, dostępnej w ponad 100 miastach w Polsce. Dzięki temu dotychczasowi klienci Aster będą mogli telefonować w ramach abonamentu do wszystkich klientów UPC. Zmiany w ofercie telefonicznej będą obowiązywały od 1 lutego br.

Wszystkie zmiany zostaną przeprowadzone automatycznie i bezpłatnie dla klientów. Więcej szczegółów na stronie: www.aster.pl/lepsze_uslugi


Następny artykuł » zamknij

Rekordowe inwestycje Samsunga

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930