Ujednolicony interfejs w Operze Mobile 10

10-12-2009, 12:02

Ukazała się Opera Mobile 10 przeznaczona dla operatorów i producentów telefonów komórkowych. Jest dostępna w wersjach dla platform Android, BREW, Windows Mobile i Symbian/S60. Najnowsza wersja zawiera wieloplatformowy framework, który umożliwia operatorom i producentom szybką implementację identycznego interfejsu na różnych urządzeniach.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Opera Mobile 10 posiada funkcjonalności takie, jak przeglądanie w kartach, szybkie wybieranie i menadżer haseł. Nowy design Opery Mobile 10 jest podobny do tego wprowadzonego uprzednio w Operze Mini 5 beta. Wydanie przeznaczone dla operatorów i producentów.

>>> Czytaj: Opera Mobile 10 jak wersja desktopowa

Wspomniany framework interfejsu jest nadbudowany nad silnikiem przeglądarki. Daje on producentom i operatorom możliwość umieszczenia tego samego interfejsu na wielu urządzeniach przy minimum pracy potrzebnej do jego zintegrowania. W rezultacie końcowy klient otrzymuje ujednolicony kontakt z internetem, a operatorzy i producenci oszczędzają czas.

Więcej informacji dotyczących dystrybucji Opery Mobile 10 można znaleźć pod adresem www.opera.com/business. Informacje o międzyplatformowym frameworku interfejsu są również dostępne na stronach Opery.

>>> Czytaj także: Opera 10.10 ułatwia udostępnianie treściSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.