TYTUS, ROMEK I A'TOMEK wracają do kiosków od poniedziałku

19-02-2021, 15:32

Już w poniedziałek 22 lutego br. w kioskach będzie można kupić pierwszą część kolekcji legendarnych komiksów „TYTUS, ROMEK I A’TOMEK”. Będzie ona dołączona do gazety "Fakt". W sprzedaży samodzielnej poszczególne części serii będą się pojawiać w każdy wtorek od 23 lutego.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


„Fakt” z pierwszą częścią serii komiksów Papcia Chmiela będzie kosztować 6,99 zł. Od wtorku 23 lutego Księga 1 będzie dostępna również w samodzielnej sprzedaży – w kioskach i salonach prasowych oraz w księgarni internetowej Literia.pl. Kolejne tomy będą ukazywały się w sprzedaży kioskowej i internetowej co wtorek. W kolekcji docelowo ukaże się 25 ksiąg przygód słynnej trójki przyjaciół.

Henryk Jerzy Chmielewski (Papcio Chmiel) - to najpopularniejszy autor komiksów w Polsce, nestor i mistrz polskich twórców komiksów. Był on nie tylko fantastycznym autorem tekstów i rysownikiem. Dla milionów czytelników stał się kimś znacznie ważniejszym - nauczycielem. Kolejne pokolenia zaczynały czytać, przeglądając Jego komiksy. I pewnie będzie to trwało jeszcze długie lata, bo humor Papcia Chmiela bawi niezależnie od czasów oraz wieku czytelnika. Każdy w przygodach Tytusa znajduje coś dla siebie. 

Kolekcja powstała we współpracy z Wydawnictwem Prószyński Media, wieloletnim wydawcą komiksów z serii „TYTUS, ROMEK I A’TOMEK

tytus romek i atomek 1 księgaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.