Tworzysz innowacyjne rozwiązania? Weź udział w konkursie

07-06-2019, 16:51

InnoEnergy, fundusz inwestujący w rozwiązania z obszaru energii, cleantech, mobilności oraz szeroko pojętych technologii smart, został partnerem strategicznym CEE Scaleup Challenge. To konkurs online dla innowacyjnych, szybko rozwijających się firm z Europy Środkowej i Wschodniej.

Firmy, które wezmą udział w konkursie, mają szansę wygrać inwestycję w wysokości 4 milionów złotych od funduszu Next Road Ventures oraz globalny pakiet medialny oferowany przez CISION.

Jedną z nagród specjalnych jest udział w Boostway od InnoEnergy - indywidualnie dostosowywanym programie dedykowanym małym i średnim przedsiębiorstwom z obszaru energii, cleantech, mobilności oraz szeroko pojętych technologii smart, które potrzebują pomocy w fazie wzrostu. Wybrany scaleup otrzyma dostęp do szerokiej sieci ekspertów i wsparcie m.in. w obszarze rozwoju technologii, komercjalizacji, globalnej ekspansji, rozwoju biznesu oraz pozyskaniu finansowania.

CEE Scaleup Challenge stanowi kontynuację serii konkursów online organizowanych przez platformę Vestbee. Poprzednia edycja, dedykowana firmom na wczesnych etapach rozwoju, okazała się dużym sukcesem gromadząc 700 startupów z regionu.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie innowacyjne, dynamicznie rozwijające się firmy z Europy Środkowo-Wschodniej z branży Business & ICT, AI & Big, Data & Analytics, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry4. 0& Proptech, Transport & Logistics, Planet & Sustainability oraz Healthcare & Wellbeing.

Proces aplikacyjny trwa do 9 czerwca. Informacje o konkursie dostępne są na tej stronie.

Źródło: InnoEnergy


Następny artykuł » zamknij

Polacy a usługa Twój e-Pit

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy