Twórcy Crossroads Inn ogłaszają kampanię crowdfundingową

01-02-2019, 12:12

Za niespełna dwa tygodnie zostanie uruchomiona kampania crowdfundingowa dla projektu gry, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k dol. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nowa gra to połączenie management sim i RPG. Gracze wcielą się we właściciela tawerny znajdującej się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys, zmierzą się z trudami prowadzenia własnego lokalu oraz wezmą udział w epickiej przygodzie, która może ich zaprowadzić nawet na tron królestwa.

Michał Gembicki, prezes spółki Klabater, wyjaśnia, że na kampanię crowdfundingową zdecydowano się po to, aby zaangażować społeczność i dotrzeć do nowych fanów. Celem jest zebranie 30k dol. Środki te pozwolą na rozbudowę gry i dodanie elementów, które  uprzyjemnią rozgrywkę. Twórcy chcą zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Osoby, które zdecydują się wesprzeć projekt, dostaną dostęp do early access, unikatowe prezenty i dodatkowe treści w grze. Co ważne, gracze będą mogli przekazać swoje uwagi i obserwacje, co może zdecydować o ostatecznym wyglądzie projektu.

Start kampanii na Kickstarterze zaplanowany jest na 12 lutego, zbiórka potrwa 30 dni. Obecnie trwają prace nad wersją betą gry. Planowana data premiery to Q4 2019 roku.

Źródła: Klabater; Kraken Unleashed StudioSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.