TwojaEuropa: Start z dofinansowaniem

22-09-2009, 14:30

Ruszył nowy serwis poświęcony tematyce europejskiej - TwojaEuropa.pl. Projekt, który ma ambicję zebrać w jednym miejscu rozproszone po sieci informacje o Starym Kontynencie, już na starcie otrzymał dofinansowanie ze środków unijnych w ramach POIG 8.1 – Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W serwisie znajdziemy m.in. aktualności z krajów europejskich, informacje dla osób poszukujących pracy za granicą oraz zainteresowanych edukacją w krajach europejskich, a także planujących turystyczne podróże po Europie.

TwojaEuropa.pl oprócz opisanych wyżej treści posiada także funkcje społecznościowe, które pozwalają promować własne produkty, nawiązywać kontakty oraz publikować artykuły. Każdy, kto chce podzielić się na łamach serwisu swoimi opiniami i doświadczeniem, może stworzyć na stronie własne dziennikarskie portfolio.

- Teraz wszystko jest pod ręką: porady, oferty, wiadomości i kontakty, a korzystanie z portalu i jego funkcji jest bezpłatne - mówi Łukasz Matuszewski, wydawca portalu TwojaEuropa.pl.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.