TVN, Onet i BPH szukają Zwykłych Bohaterów

komunikat prasowy 29-09-2011, 12:42

Akcja "Zwykły Bohater" ma wyłonić i nagrodzić ludzi, którzy w codziennym życiu zachowują się fair w stosunku do innych i mają chęć pomagania. Jest to wspólne przedsięwzięcie telewizji TVN, portalu Onet oraz Banku BPH.

Celem akcji, która rozpoczęła się 29 września, jest poszukiwanie, promowanie i nagradzanie ludzi, którzy zachowali się uczciwie, spontanicznie pomogli innym, wykazali się postawą fair play.

Historie można zgłaszać za pośrednictwem strony www.zwyklybohater.pl w dowolnej formie: nagrania wideo, tekstu, zdjęcia/kolażu zdjęć z opisem. Uczestnik nie może tylko zgłosić do konkursu samego siebie. Sylwetki kandydatów zostaną zaprezentowane w programach stacji TVN (Uwaga!, Dzień Dobry TVN) i na portalu Onet. Przebieg akcji można też śledzić na Facebooku.

Naszym celem jest, aby historie Zwykłych Bohaterów obiegły całą Polskę, a ich postępowanie stało się przykładem dla innych. Chcemy opowiedzieć o zwyczajnych ludziach, relacjach między nimi, wartościach, które wyróżniają te wyjątkowe osoby – mówi Szymon Hołownia, dyrektor programowy Religia.tv, dziennikarz TVN, ambasador akcji.

Do finału konkursu przejdzie 9 najciekawszych historii (wybranych przez jury), spośród których publiczność wybierze trzech zwycięzców. Otrzymają oni statuetki Fair Play i nagrody pieniężne podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 5 grudnia.

Czytaj także: Materiały z TVP będą w Onecie


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Zwykły Bohatertag TVNtag Onet.pltag Onettag konkursytag BPH
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy